Фото Номенклатура Бренд Одиниця Ціна продажу Ціна розрахунку Склад Дії
Пігтейл RCI SC/PC, 0.9мм, 1.5м RCI

шт

10,55 UAH 0,39 USD На складі
Пігтейл SC/UPC 1,5м 3K

шт

12,39 UAH 0,44 USD
Пігтейл sm, 0,9 mm, 1,5 m, SC 3K

шт

10,22 UAH 0,36 USD
Шнур оптичний sc/upc Pigtail 0,9mm Easy Strip жовтий G652D Network 1,5м

шт

9,81 UAH На складі
Шнур оптичний sc/upc Pigtail 0,9mm Easy Strip жовтий G652D Network 1,5м (Только ФОП)

шт

9,00 UAH На складі