Фото Номенклатура Бренд Одиниця Ціна продажу Ціна розрахунку Склад Дії
Абонентский терминал GEPON ONU EP-1001H Mini FORA (4A) 4A шт 336,00 UAH 12,00 USD
Абонентский терминал ONU FORA EP-1001H1 4A

шт

346,81 UAH 12,32 USD
Абонентський пристрій EPON ONU PICOTEL PU-E810

шт

398,83 UAH 14,168 USD
Абонентський термінал 3 K ONU GEPON SFG22

шт

426,39 UAH 15,147 USD
Абонентський термінал BDCOM P1501DT BDCOM

шт

421,96 UAH 15,07 USD
Абонентський термінал GCOM GEPON ONU E110G GCom

шт

353,00 UAH 12,54 USD
Абонентський термінал GEPON ONU 3К SFG12, 1GE 3K

шт

452,71 UAH 16,082 USD
Абонентський термінал GPON Huawei HG8010C 1-PORT LAN 10/100/1000, C+ SC/UPC, AC ADAPTER CHINA Type.

шт

433,51 UAH 15,40 USD
Абонентський термінал ONU C- Data xPON Picotel

шт

418,03 UAH 14,85 USD На складі
Оптичний мережевий термінал GEPON NGpon E108. 1xPON порт SC/PC, 1xGE RJ45 порт. NGpon

шт

336,60 UAH 11,748 USD
Оптичний мережевий термінал GEPON NGpon E108. 1xPON порт SC/PC, 1xGE RJ45 порт. NGpon

шт

351,46 UAH 12,441 USD
Оптичний мережевий термінал GPON F601. ZTE

шт

304,39 UAH 10,8131 USD На складі
Оптичний мережевий термінал GPON/EPON NGpon G108. 1xPON порт SC/PC, 1xGE RJ45 порт. NGpon

шт

394,15 UAH 14,102 USD
Оптичний мережевий юніт EPON PU-E710. 1 EPON порт. 1 GE порт Chipset ZTE zx279125 Picotel

шт

391,08 UAH 13,893 USD
Оптичний мережевий юніт EPON PU-E710. 1 EPON порт. 1 GE порт Chipset ZTE zx279125(только ФОП) Picotel

шт

321,08 UAH 11,55 USD На складі
Оптичний мережевий юніт EPON PU-E840. 1 EPON порт, 4 GE порти Picotel

шт

747,38 UAH 26,40 USD
Оптичний мережевий юніт EPON/GPON PU-X613, 1 x10/100/1000M TX, WiFi 802.11bgn 300Mbit/s (только ФОП) C-Data

шт

856,22 UAH 30,80 USD В дорозі
Оптичний термінал FoxGate ONU 1001MZ FoxGate

шт

412,57 UAH 14,63 USD
Оптичний термінал FoxGate ONU E1001MZ FoxGate

шт

403,26 UAH 14,30 USD