Фото Номенклатура Бренд Одиниця Ціна продажу Ціна розрахунку Склад Дії
Оптичний патч-корд Lankore FTTH ADSS SC/UPC-SC/UPC 100м Lankore

шт

180,84 UAH 6,42 USD
Оптичний патч-корд Lankore FTTH ADSS SC/UPC-SC/UPC 150м Lankore

шт

249,58 UAH 8,87 USD
Оптичний патч-корд Lankore FTTH ADSS SC/UPC-SC/UPC 50м Lankore

шт

111,79 UAH 3,97 USD
Патчкорд FTTH patchcord SC/UPC-SC/UPC-50 Flex

шт

127,91 UAH 4,71 USD
Патчкорд оптичний Patchcord OSS-3-SC/UPC-SC/UPC-D-25 Cor-X

шт

93,01 UAH 3,30 USD
Патчкорд оптичний Patchcord OSS-3-SC/UPC-SC/UPC-D-50 Cor-X шт 191,13 UAH 6,77 USD На складі
Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 100м (только ФОП)

шт

358,67 UAH На складі
Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 125м (только ФОП)

шт

422,20 UAH На складі
Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 150м (только ФОП)

шт

485,72 UAH На складі
Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 175м (только ФОП)

шт

549,25 UAH На складі
Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 200м (только ФОП)

шт

612,79 UAH На складі
Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 50м (только ФОП)

шт

231,61 UAH На складі
Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 75м (только ФОП)

шт

295,15 UAH На складі
Шнур оптичний SC/upc SC/upc ОКТ-Д(0,5)П-1Е1 0,5Кн G652D Telecom 100м (только ФОП)

шт

339,39 UAH
Шнур оптичний SC/upc SC/upc ОКТ-Д(0,5)П-1Е1 0,5Кн G652D Telecom 10м (только ФОП)

шт

115,51 UAH
Шнур оптичний SC/upc SC/upc ОКТ-Д(0,5)П-1Е1 0,5Кн G652D Telecom 150м (только ФОП)

шт

463,61 UAH
Шнур оптичний SC/upc SC/upc ОКТ-Д(0,5)П-1Е1 0,5Кн G652D Telecom 20м (только ФОП)

шт

140,35 UAH
Шнур оптичний SC/upc SC/upc ОКТ-Д(0,5)П-1Е1 0,5Кн G652D Telecom 250м (только ФОП)

шт

712,34 UAH
Шнур оптичний SC/upc SC/upc ОКТ-Д(0,5)П-1Е1 0,5Кн G652D Telecom 25м (только ФОП)

шт

152,78 UAH